- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1696 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
109
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1696 Culés
1
Oglądalność meczu Real vs APOEL w Lidze Mistrzów na TVP 1:
"Portal WirtualneMedia.pl wyjawił dane firmy badawczej Nielsen Audience Measurement, według której spotkanie transmitowane na antenie TVP 1 oglądało 1,37 mln widzów. W tym czasie znacznie więcej osób oglądało kanał TVP 2, na którym emitowano popularne seriale. Prezes telewizji publicznej Jacek Kurski twierdzi, iż widownia meczu była prawie 2-krotnie większa (ponad 2,5 mln)."
Krótko mówiąc pan Jacek Kurski zobaczył, że oglądalność nie powaliła na kolana jak na mecz Realu i teraz próbuje się tłumaczyć wiedząc jaki mecz "wybrał" zamiast hitu i naprawdę dużo ciekawszego meczu Tottenham vs BVB.
Mimo wszystko jeśli "Barwy Szczęścia" i "Na dobre i na złe" miały większą oglądalność od Ligi Mistrzów i meczu w którym gra Real - obrońca tytułu (pomijam rywala ponieważ sam Real kibiców w Polsce ma mnóstwo) to znak, że TVP albo będzie wybierać teoretycznie najciekawsze i najbardziej wyrównane starcia (dla każdego) albo mogą sobie darować LM w publicznej ponieważ w tych czasach TVP to nie jest jedyny sposób obejrzenia Ligi Mistrzów u 90% ludzi w kraju.
Zresztą już widzę, że w następną środę na TVP 1 mecz PSG vs Bayern, szybko pan Kurski zrozumiał swój błąd.
12
@Showman Przecież to kibice w ankiecie wybierali, jaki mecz ma być transmitowany.
http://sport.tvp.pl/33966206/liga-mistrzow-wybraliscie-real-madryt-kontra-apoel-nikozja-w-srode-w-tvp-transmisja
7
@karaamba Oddając głosy incognito? Jeśli jeden człowiek mógł oddać tysiące głosów na jeden mecz to dla mnie to nie jest głosowanie, głosowanie to jeden głos od jednej osoby.
Prezes Kurski zapomniał, że jeśli 10 kibiców odda 500 głosów na ten mecz to oglądalność już nie będzie wyższa ponieważ ci kibice się nie rozdwoją żeby było ich więcej.
W głosowaniu można było oszukiwać, w oglądaniu już nie i to dla mnie jest najlepsze także nie wiem po co pan Kurski teraz próbuje się tłumaczyć, że oglądalność była wyższa.
0
@karaamba Niektorzy kibice oddali po 400 glosów :)
0
@Showman Za panem Kurskim, to zawsze ciężko nadążyć ;p
0
@Showman Bo prawda jest taka, że już w Barwach szczęścia więcej się dzieje niż we wspomnianym meczu Realu stąd nic dziwnego że oglądalność była tak niska. Na drugi raz jak robią ankietę to niech zadbają o to by 1 człowiek = 1 głos. Wtedy będzie wiadomo ile osób tak na prawdę jest zainteresowane meczem.