La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1987 Culés

5

O ile I polowa w wykonaniu Paulinhi byla słaba, bo bramka trochę wszystkim zamydlila oczy, to w II polowie zagrał świetny mecz, może to nie jest rozgrywający a'la Verratti czy Thiago, ale ma niesamowity ciąg na bramke. Chłop wchodzi po fali hejtow na temat tego transferu i ani trochę się nie stresuje, gra na luzie, kompletne przeciwieństwo Gomesa, ktory na każdy mecz wychodzi ze strachem w oczach.

Zobaczymy jak będzie wyglądał z druzynami typu Atletico czy Sociedad na wyjeździe, ktory lubi grać piłką i zaklada wysoki pressing, czy wtedy sobie poradzi, bo ciąg na bramke ma, ale w tych meczach będzie trzeba pokazać co innego.
Narazie pokazuje, że na ogórki jest pilkarzem dobrym i można na niego liczyć.

konto usunięte

0

@D10SLEO Właśnie dlatego na takie spotkania w 1 składzie będzie wychodził Rakieta

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?