- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
0
Zostało Lazio na kuponie. Cash out mnie kusi - 56 do wyjęcia, lub poczekać na Lazio i 99 w przypadku wygranej. Da rade Lazio jak myślicie ? :D
0
@bixmix Mysle, ze tak
2
@bixmix Mi też zostało Lazio i wypłaciłem.Wolałem nie ryzykować.Dużo kontuzji i mecz na wyjeździe...
3
@bixmix Cash Out, nie baw się w ruletkę. Dostaniesz 56 do reki i masz na kolejny kupon/kupony. Przegrasz i ile będziesz miał? Co najważniejsze przy wyciągnięciu obecnej wygranej poczujesz się naprawdę lepiej. W przypadku wpadki Lazio będziesz sobie powtarzał "mogłem zrobić cash out", miałbym mniej, ale chociaż kasa by była. Uwierz staremu doświadczonemu graczowi. Nawet jak wygra Lazio to trudno, ale i tak masz kasę na kolejne granie...chyba że lubisz stres....
9
@bixmix Wypłacaj.Lepszy wróbel w garści niż gołąbek na dachu;)
0
@Bytom1920 Najgrosze jest to ze właśnie mam charakter hazardzisty :D Zostawiam, co bedzie :D
1
@bixmix Twój wybór.Powodzenia ;)