La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1801 Culés

konto usunięte

7

Wypowiedzi ministra spraw zagranicznych Korei Północnej na konferencji prasowej przed opuszczeniem ONZ. Mocne słowa.

FM: Tydzień temu Trump wypowiedział nam wojnę.
FM: Od czasu wypowiedzenia nam wojny, mamy prawo zestrzelić każdy amerykański samolot nawet te, które nie są w naszej przestrzeni powietrznej.
FM: W świetle deklaracji wojny ze strony USA nasz wielki przywódca ma na stole wszystkie opcje.

Teoretycznie USA i PK są w stanie wojny od 1953 roku, podpisali tylko zawieszenie broni. Tak czy siak są to bardzo mocne słowa. Teraz tylko czekać na przelot samolotów USA wzdłuż granicy z PK i ich reakcję.

0

@Delolen Trzeba wyzwolić Koreę z rąk tych zbrodniarzy i dyktatorów.Im dłużej będą czekać,tym Korea bardziej się zbroi,i tak już chyba za daleko to doszło,a czas nie gra roli dla USA,bo Korea naprodukuje pewnie więcej atomówek i rakiet.

1

@Damian11 Dwie rzeczy mnie nurtują w tym co napisales.

Jak wyzwolić Koreę?

Czy ty wiesz jakie jest prawdziwe oblicze problemu z bombami atomowymi i rakietami?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?