La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1077 Culés

0

Wczoraj Real udowodnił oraz utarl nosa tym, którzy ich krytykowali- ja również należę do tej grupy. Wczorajszy mecz dobitnie pokazał, że Borussia absolutnie nie miała z nimi szans. Real przewazal na każdej pozycji oraz grał zdecydowanie lepiej i mądrzej. Nie będę się rozpisywał odnośnie meczu, bo prawie każdy go oglądał, więc powiem tylko, że lepiej powstrzymać radość z tej 7 punktowej przewagi, bo predziej czy później to się zrowna, ponieważ Barca będzie miała słabszy okres i będzie traciła punkty. A Real wczoraj udowodnił, że oprócz tych bezmyślnych wrzutek w pole karne oraz narzekania na arbitra, potrafią zagrać taką piłkę, jaką przystało na obrońcę LM.

8

@Katalonik97 Wczoraj trener BVB trochę przesadził. Zagrał zbyt otwarty futbol i to go zgubiło. Z Realem nie można grać tak jak z Mainz czy Hertha bo to topowy zespół i trzeba o tym pamietac.

9

@Katalonik97 No tak nie cieszmy się z 7 punktowej przewagi nad Realem po raptem 6 kolejkach, bo i tak Barca przegra, a Real już wszystko wygra do końca xD Błagam...

0

@bixmix Nie o to mi chodzi, ale do końca pozostało wiele meczów. Gdyby były 3 mecze do końca i 7 pkt przewagi, to powiedziałbym, ze wygraliśmy ligę.

0

@kuba1624 Fakt. Dało się to zauważyć, powinien zagrać klasycznie a nie ultra ofensywnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?