La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

0

Dzisiejszy mecz PSG - Bayern interesuje mnie równie mocno co nasz. Ciekawy jestem jak pójdzie Paryżanom. Po rewelacjach Ancelottiego i niechęcią do naszej byłej gwiazdy nie pałam ostatnio do nich jakąś wielką sympatią i liczę że Niemcy sprowadzą ich do parteru :P.

konto usunięte

32

@sokot Nie przepadam za Bayernem, ale dzisiaj wyjątkowo im kibicuję

0

@Tomsoon A mi szkoda Cavaniego i chciałbym by dzisiaj walnął hattrika w tym ze dwie bramki po karnych. :)

3

@Bobo25 ha ha ale na karne dla PSG to i ja liczę :). Będę to obserwował z duuuużym zaciekawieniem :P

0

@Tomsoon Ja w sumie też nie lubię Bayernu ale PSG tak mnie w ostatnim sezonie podirytowało swoimi zagrywkami że wolę już (na dzień dzisiejszy) Niemców. I chodzi mi o całokształt: Neymar, Verratti te syfy co teraz wypływają. Jeśli Verratti faktycznie nas wykorzystał dla podniesienia pensji to jakaś masakra normalnie. Tyle tu było pozytywnej gadki o nim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?