La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 703 Culés

0

Bartoneu zostaje . To co możemy powoli się żegnać z messim i Iniesta ?

8

0

@Bartek22 Uzasadnij swoją wypowiedź "XD" proszę .

2

@MYLOVEISBARCA Chłopaki siedzą w Barcy całe życie , kochają klub i chcą dla niego wygrywać. Tutaj żyją i tutaj mają rodziny. To wystarczające powody, żeby zostać, a nawet jakby mieli odejść to gdzie? No kurde gdzie? Ze sportowego punktu widzenia Barca i tak jest bardzo wysoko. Hiszpanię pominę. PSG? No nie wydaje mi się, jakby tam poszli, wyszłoby na to, że idą za hajsem, a tak na pewno nie jest.Bayern? Też nie bardzo, nawet nie wpisują się w ich politykę. Juve? No tu już prędzej, ale jak już to Iniesta, ale wydaje mi się, że lepiej zakończyć karierę w klubie życia, niż w Juve. Ma odejść na ostatni rok, dwa tylko dlatego, że prezydent jest...niekompetentny? A koledzy, rodzina, historia?
Pozostaje Anglia, ale wiadomo jak to tam wygląda. Anglia jest w kryzysie, może jedynie Man City ze względu na Guardiolę, ale tam jest duży ścisk zarówno na skrzydłach jak i w pomocy.
Podsumowując myślę, że nigdzie się nie wybierają, a jak będziesz chciał się do tego odnieść, to proszę żebyś odniósł do całości, a nie do jednego argumentu czy zespołu.

1

@Bartek22 Nie chce się odnosić, ale dzięki za twoją opinię. Wydaje mi się tylko że jeżeli Messi odszedł by do City to tamci skrzydłowi mieli by problem a nie Messi.

1

@Bartek22 A o pozostałych zespołach myślę , że masz rację .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?