La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

konto usunięte

3

Zagrałem 4 mecze w Sezonach Online w FUT, wszystkie wygrałem, ale zapamiętam do końca życia z pierwszego meczu. Jeszcze przed meczem są pokazywane składy i jakiś polak mi się trafił i miał mikrofon włączony. Słyszę jak mówi ''ale skład, zaraz go rozpier*ole'' - no lepszego przywitania w nowej fifie to nie mogłem sobie wyobrazić :D Ostatecznie przegrał 5:3.

Bardzo odczuwalna jest słaba gra w obronie, w drugim meczu przeciwnikowi władowałem 8 lub 9 bramek, ale jak tak mam oceniać po tych 4 meczach najnowszą odsłonę gry to dałbym jej tak 8/10. Musze więcej pograć, żeby się przyzwyczaić, bo kompletnie inaczej grało mi się w 17stke.

1

@DaPi :) a pies się zlał już 3 razy, bo zapomniałeś go wyprowadzić.. :D
*Wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi ;)

konto usunięte

1

@Kapitan hawk i bez kappy

0

@DaPi Haha, mialem podobne sytuacje, kiedy to ja ze slabym skladem gralem przeciwko komus, kto mial Messiego, Ronaldo, Neymara itp., wszystkich na co najmniej 97 lol. Nie ma lepszego uczucia, kiedy sie wygra :)

konto usunięte

0

@Kapitan hawk Wyszedlem juz z psem o 17 :D
O 19 juz wujek z ciocia przyjechali.

konto usunięte

0

@DawidekFCB Handicap :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?