La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

konto usunięte

3

https://media.tenor.co/images/9673467fae4eb37a02dc7cea9e696602/tenor.gif Atmosfera się zagęszcza, Sidzej tak narzekałaś na monotematyczność xD

2

@Socjopata moja nowa teoria: sidzej ze swoich multikont trolluje opiniami typu "naukowcy mają coś z głową" i "nie można ludzi porównywać do zwierząt w kwestiach biologicznych"

wtedy wcale jako ludzie nie jesteśmy tak straceni, tylko to zwykły kawał poczciwej sidzej.

1

@Socjopata Mam za swoje :D

konto usunięte

15

@Socjopata Zawsze poprawia mi się humor, gdy widzę nieustanne przekrzykiwanie się na la rambla oświeconych. I tak nikt nie przekona drugiego do swojej racji, aleee nie, trzeba dopier**lać :D

0

@al Fayed wieczorami ,jak w sejmie :D

0

@al Fayed jeśli ktoś przeczy nauce, to jasne, że trzeba to robić.

Nauka to NIE JEST czyjaś racja.

konto usunięte

0

@hoeniker  A o co chodzi, bo ja nie w temacie?

konto usunięte

1

@al Fayed Też nie rozumiem o co chodzi z tą nauka?????????????????????

0

@hoeniker  Ale trzeba z nią walczyć! To nawet większy wróg dla Polski... ode mnie.

konto usunięte

0

@sidzej Czym znowu zawiniłaś? xD

2

@Socjopata Stara śpiewka. Lewactwo, feminizm rzekomo, kobieca logika, czasem to w ogóle fakt posiadania macicy denerwuje, jak pewnego pana hemoglobina i chemia.

1

@al Fayed O to to. Nie mówię teraz o tej dyskusji i zagęszczonej atmosferze, ale tak ogólnie.
Dajmy na to jest jakaś dyskusja i jak jednej ze stron kończą się argumenty to dopierdziela się do pojedynczych słów, które nie zmieniają znaczenia wypowiedzi tylko po to, żeby wytknąć jakiś błąd. I wtedy pojawia się pytanie: Po co w ogóle ta dyskusja? Żeby porozmawiać i poznać stanowisko drugiej osoby czy po to żeby wytykać ludziom błędy ortograficzne?No raczej nie o to w tym chodzi.

konto usunięte

2

@hoeniker  Przypomnę Ci, że jeszcze ziemia jest uważana za elipsoide, ale już niedługo. BOB... czekam XD

konto usunięte

0

@krzychu1526 Co ty pier**lisz???!!!! Ziemia jest płaska

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?