- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
2
Pewnie było ale uj..
"Cristiano Ronaldo wybrany graczem drugiej kolejki LM"
WYNIKI:
Cristiano Ronaldo - 35%
Neymar - 27%
Kane - 16%
Lukaku - 13%
Już o wieeele bardziej zasłużył Modric. Do tego świetne występy Kane'a, Martial'a cz Mbappe...
Nie twierdze, że CR zagrał słabo, ale obiektywnie patrząc to w przekroju całego meczu zagrał bardzo przeciętnie. Fakt, strzelił 2 bramki i to go broni, bez tych bramek nie znalazłby się nawet w Top 15 najlepszych zawodników kolejki.. Chodzi bardziej o to, że są zawodnicy którzy strzelili tyle lub więcej co on oraz/lub mieli jeszcze asysty + ciągneli gre zespołu przez 90min i także wygrali swoje mecze, a jednak nie wygrali...
#GdzieJestSprawiedliwość?!NieMa.
3
@Fenelon On wygrywa te wszystkie nagrody dzięki medialności, Złotą Piłkę też tak wygra mimo tego że już od co najmniej dwóch sezonów nie dorównuje Messiemu.
1
@Fenelon Jest tylko 1 sprawiedliwość na tym świecie. Wszyscy będziemy gryźć piach.;-) Nie przejmuj się takimi plebiscytami , Messi jest poziom nad Ronaldo jeśli chodzi o umiejętności i nawet zatwardziali fani CRa wiedzą to podświadomie.
1
@koziar Oczywiście, zgadzam się z Wami Panowie :-)
Irytujące jest tylko to, że to jest tak perfidnie robione a nikt z tym nic nie robi. To tak jakby Andre Gomesowi dawać co mecz MOTM mimo, że grał padake (szok :V) lub nawet grzał ławke całe 90min, ale jednak nikt na to nie zwraca uwagi. Nie mam wątpliwości co do wyższości Messiego na CR i tutaj Messiego nie powinno być, bo mimo że nie zagrał złych zawodów, to byli piłkarze którzy wypadli lepiej i bardziej zasłużyli na wygranie kolejki, ale z pewnością nie powinien to być nasz CR-7.