La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1919 Culés

konto usunięte

1

Rakitic jest najgorszym pomocnikiem w lidze hiszpańskiej. Nie moge patrzeć na niego.

konto usunięte

0

@masq Gorsi na pewno są, ale że jeszcze gra w Barcelonie to jest niepojęte, z chęcią wymieniłbym go na Coutinho albo Verrattiego+ dopłata, albo sprzedał w następnym lecie

0

@masq Najgorszym zawodnikiem pierwszego składu Barcy odkąd pamiętam, czyli jakoś 9 lat i na tym poprzestańmy. Znaleźliby się gorsi.

konto usunięte

0

@Bartek22 Oleguer był porównywalnie zły.

0

@masq Ale pieprzenie za przeproszeniem, Rakitić w formie jest naprawdę solidnym graczem i nie mówcie, że go nie chwaliliście w pierwszym sezonie Lucho...

0

@masq To poczekaj na gomesa to jest dopiero wirtuoz

0

@NorbiTBOB Nie chwaliłem go. Cieżko zweryfikować, bo nie miałem wtedy konta, ale naprawdę nigdy za nim nie przepadałem. No i jak ktoś 10 słabych meczy przekłada jednym dobrym, to nie jest bez formy, tylko słaby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?