La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1023 Culés

konto usunięte

0

Myślę że nikt nie dopuści do tego aby Barca po ewentualnym ogłoszeniu niepodległości przez Katalonie, opuściła Ligę Hiszpańską. Barca zawsze grała w La Lidze od kiedy ona tylko istnieje. Pojedynki Barcy i Realu to najbardziej emocjonujące mecze w świecie piłki. Ogląda je najwięcej ludzi z całego świata. Wszyscy by na tym tylko stracili. Zarówno Real, Barca jak i cała liga. Gdyby Barca miała grać w lidze Katalonskiej to oznaczałoby to powolny upadek tego klubu, natomiast Real by przetrwał, ale bardzo by oslabl. Ja uważam, że Barcelonie pozwolonoby grać w LL. Tak jak Monaco może grać w Ligue 1.

konto usunięte

0

@TheNekro94 Tyle że Ligue 1 dopuszcza kluby spoza kraju do rozgrywek, a La Liga już nie.

0

@Wawrzyszewski La Liga też dopuszcza. Mowa o Andorze

konto usunięte

0

@Wawrzyszewski Dopuszcza, ale jest jakieś ograniczenie. Zresztą nawet jakby nie dopuszczala to zawsze można zmienić przepisy.

0

@TheNekro94 A Wy serio widzicie jeszcze jakieś szanse na odłączenie się Katalonii?

konto usunięte

0

@Konias4318 Szanse są zawsze. Jedyne pewne rzeczy to śmierć, podatki i to że Kopernik umarł.

3

@Konias4318 A ty myślisz, że po takim czymś Katalończycy po prostu sobie wrócą do domu wcinać paelle?

konto usunięte

0

@sebasek99 Im bardziej Madryt będzie ich naciskał, tym bardziej Katalończycy będą się buntować. Podejrzewam, że po niedzielnych wydarzeniach przybyło kilku zwolenników niepodległości i trudno się temu dziwić.

0

@Katalonka1900 Baskowie jeszcze wyszli z jaskiń. Lepszego momentu na odłączenie się te dwie autonomie nie będą miały.

0

@TheNekro94 Prędzej san marino zakwalifikuje się na mistrzostwa świata niż katalonia stanie się państwem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?