- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1297 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1297 Culés
11
Dziś Armenia-Polska. W mediach pompowanie balonika, a piłkarze naszej reprezentacji rozluźnieni jakby u siebie grali z San Marino. Patrząc na grę naszej ekipy w ostatnich spotkaniach nie jestem tak optymistyczny jak Szczęsny czy reszta. Armenia może nie ma tak znanych piłkarzy jak Polska (nie licząc Mkhitaryana), ale czy to będzie się liczyć? Wynik ich meczu z Danią wcale nie pokazuje tego co działo się w trakcie spotkania (tak, oglądałem ten mecz). Ormianie tracili naprawdę głupie bramki po wrzutkach, a swoich o wiele lepszych albo nie potrafili wykorzystać albo nie mieli tej odrobiny potrzebnego szczęścia. Wygraliśmy z nimi z ogromnym trudem na Narodowym, a mimo godziny gry w przewadze mogliśmy ten mecz przegrać w końcówce. Myślałem, że zimnym prysznicem dla kadry była utrata punktów z Kazachstanem przy prowadzeniu do przerwy 2-0. Sądziłem, że sromotne lanie z Danią obnażające nasze słabości będzie sprowadzeniem na Ziemię, ale widocznie się myliłem. Nasi kopacze nadal mają o sobie mniemanie mistrzów świata i okolic. Może to miejsce w rankingu FIFA błędnie daje przekonanie o wielkości tej reprezentacji?
Mamy świetnego trenera, który z kilku gwiazd i przeciętnych zawodników wyciągnął maksymalny wynik na Euro za pomocy skutecznej taktyki i doskonałej boiskowej dyscypliny. Teraz nadszedł czas żeby znów dać z siebie maksimum, a nasi reprezentanci się zachowują jakby w ich głowach było "jesteśmy wielcy i żadna Armenia nam nie podskoczy". Mam przeczucie, że dziś mogą dostać kolejną lekcję pokory i oby nie była to taka po której będziemy drżeć o miejsce na Mundialu w Rosji.
4
@Piotr89Sand nawet nie wspominaj o meczu u siebie,najgorszy mecz na jakim byłem,to co grał Wszołek,tam Armenia gdyby była skuteczna by nas ładnie pojechała,dziś ciężko będzie,liczę na te 0-1 bo inaczej z czarnogórą może nie być za wesoło
0
@Piotr89Sand ALE skąd Ty możesz wiedzieć co piłkarze myślą i gadają w sZatni? Poza tym piszesz tak jakby mecz się już odbył i dostalibysmy wpierdziel. Po meczu przyjdzie czas na ocenę nastawienia zawodników.
0
@tomcias10 Piszę o nastawieniu przed meczem to jak może przyjść czas na ocenę tej postawy po spotkaniu? Chcesz zastosować metodę "mądry Polak po szkodzie" (jeśli przegramy to wtedy znaczy, że było coś źle). Tyle, że szkoda była już w meczu z Kazachstanem, a reprezentanci wcale na "mądrzejszych" nie wyglądają. Chodzi o to żeby przewidywać i zażegnywać ewentualne problemy, a nie po fakcie (strata punktów) szukać przyczyn.
0
@Piotr89Sand Jak widać takie nieuzasadnione przewidywania nie mają sensu ;)
0
@tomcias10 Armenia zagrała tak żałośnie, że by ich powiozły nawet tuzy pokroju Gibraltaru ;) bramki 2,3 i 4 to wręcz śmieszne błędy bramkarza Armenii.