La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

0

FIFA 07 vs FIFA 18 ?

konto usunięte

1

@barcowy1899 18. Najlepsza w historii, po niej 13, a następnie 17.

4

@oleka222 O kurde, widzę Fut Champions jeszcze nie było grane xD

0

@GenerałXavi Chodzi już o samo Fut Champions. To co tam się czasami dzieje to jest parodia. Dla przykładu wczoraj w moim meczu w 80' było 0-0, w 90' 4-4, a w 120' 6-5, oczywiście dla przeciwnika hehe... wyniki hokejowe co 2 mecz bo obrona i bramkarz w szybkim meczu co chwilę dostają wylewu, nie działają na nich wytyczne itd... wczoraj skończyłem z bilansem 6-6, więc nie jest tak źle, ale wiem, w każdej chwili mogę przegrać z 6 meczów pod rząd, na co może wpłynąć nie tylko moja slabsza forma.

konto usunięte

0

@barcowy1899 Ja mam sentyment do 07, bo przy tej części się wychowywałem jeśli patrząc na gry komputerowe.

0

@barcowy1899 W 07 opanujesz górne podania prostopadłe i gra już nie ma sensu, bo za łatwo, więc 18.

0

@DaPi Ja również

konto usunięte

1

@VEB931 Było grane 14-3

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?