La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

0

Zaczynam przygode z FUT, jakies porady? z ktorej ligi najlepszy skladzik, jaka formacja najlepiej sie sprawdza czy warto kupowac paczki. i o co chodzi z liga weekendowa?

0

@zawsze_barca Najlepsza oczywiście Premier League, paczek otwierać się nie opłaca zdecydowanie (lepiej robić Squd Building Challenges, gdzie robisz skład wedle wytycznych i wymieniasz go za nagrody). Liga Weekendowa składa się z 40 meczów, trwa cały piątek, sobotę, niedzielę i kończy się w poniedziałek rano. Wygrane mecze z 40 kształtują ci rangę, za którą dostajesz nagrody. Co do formacji to już kwestia indywidualna, ale moim zdaniem obojętnie jak się gra lepiej nie grać z 3 obrońcami.

0

@VEB931  ok dzieki, a aw tej weekondowej trzeba zagrac 40 meczow czy mozna mniej?

1

@zawsze_barca Można ile się chce, przecież nie każdy ma czas i nerwy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?