La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 783 Culés

4

Andre Gomes dzisiaj jeden z najlepszych na boisku, ale spece i tak powiedzą, że gdyby grał ktoś inny, Barca by wygrała.

3

@kibicbarcy678 Ja to nie wiem co wy macie z bronieniem tego Gomesa... Gość w pierwszej połowie nie zagrał nic, oddawał piłkę tylko do tyłu i tyle. W drugiej z racji tego że zrobiło się więcej miejsca przez zmęczenie pobiegł z piłką parę razy do przodu po czym i tak oddał ją do boku i to tyle..

0

@NoStatic  Bo może nie miał komu oddać? W środku nie było nikogo, wrzucać na 1 pośród 8 to szaleństwo... Cofamy i czekamy na błąd, lepiej trzymać piłkę niż dawać możliwość Pique na pokazanie wielkiej formy.

0

@Pressinho Ale on nie ma już drugi sezon do kogo podac

0

@NoStatic  Czy naprawdę uważasz, że można go krytykować za grę na prawym skrzydle? Pierwsza połowa była jak za Lucho i Taty. Wystawienie Gomesa/Rakticia na prawej, bo Messi ma być w środku i nieskuteczne bicie głową w mur. Wszedł Deulofeu za Iniestę, Gomes został przesunięty do środka i od razu lepiej to funkcjonowało.

0

@Pressinho Krytykuje go bo dużo osób go tu broni jakby grał niewiadomo co. Zaczął grać lepiej bo zrobiło się więcej miejsca i tyle, gdy jest ciasno to nie ma co od niego więcej oczekiwać niż podania do tyłu. On już rozegrał tyle minut a nie pokazał nic.

0

@NoStatic A ile z tych minut rozegrał na swojej pozycji?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?