- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2895 Culés
16
Doskonale widać jaką pracę wykonuje Valverde. Główna różnica? To sposób zarządzania kadrą a konkretnie rezerwowymi. Pamiętacie przed rokiem? Kto wchodził z ławki tragedia pisaliśmy tutaj, Real to ma ławkę. Skład bardzo się nie zmienił ogladam wczoraj mecz i myślę, Roberto może wejść super albo Paulinho też ekstra ale jest jeszcze Denis a może Delu! Vidal na trybunach a do tego majstersztyk bo trener odzyskał Gomesa! I nagle z 11 i reszta koszulki mamy 20 ludzi do gry! Ludzi zapierdzielajacych a nie zblazowanych! Zaufanie to klucz każdego trenera. Brawo Valverde
2
@Janiama z gomesem to poplynales grubo
Moze biega wiecej i szybciej, ale to nadal bardzo powolny zawodnik w dzialaniu i mysleniu na boisku, ma wiele niedokladnych podan. Takimi wystepami jak wczoraj mam nadzieje ze jedynie skusi kogos do jego kupna, bo grajacego to ja go nie widze.
2
@Szklaner Akurat wczoraj grał nieźle, a liczba strat wynika z tego ze był wysoko ustawiony a jego zagrania były często ryzykowne. Moim zdaniem zaprezentował się lepiej od iniesty który odgrywał tylko do najbliższych kolegów
0
@Szklaner Grubo? I 15 polubien? Znam się po prostu na pilce
0
@konraden Podanie Iniesty do Gomesa przez dwie linie to byla poezja. Kurde oglądajcie mecze ze zrozumieniem
0
@Janiama hahaha od kiedy polubienia cokolwiek znacza? popatrz ile hejterzy mieli lajkow pod hejtami na paulinho. W internecie wystarczy plynac razem z reszta, albo cycki pokazac i juz lajki leca
Tak sie wybitnie znasz na pilce ze po 1 meczu uwazasz za majstersztyk trenerski bo wystawil typa (ktory byl poza gra prawie caly obecny sezon), ktory zagral poprawny (wcale nie dobry, a napewno nie bardzo dobry) mecz.... to nie wymaga komentowania
0
@Janiama "Ogladajcie mecze ze zrozumieniem " - i w tym momencie dyskusja straciła sens...