La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

konto usunięte

2

Stoisz przy tej kasie w sklepie dobre 10 minut, gościa produkty zajmują miejsce na całej taśmie, a na końcu się jeszcze domaga tych naklejek nic nie wartych, no ja się pytam po kiego ... potrzebne mu te naklejki?

4

@Socjopata  To jeszcze nic. Jesteś na dworcu masz 10 minut do odjazdu pociągu a tam kobieta przy kasie zadaje setki pytań wtedy to nerwicy dostaje cała kolejka:D

konto usunięte

2

@Socjopata Pewnie zakupy tak duże żeby zdobyć jak najwięcej naklejek. Po co? Po świeżaki XD

2

@MateoRenzi  Noo ;D Kupuje bilet na za miesiąc, ale pytań milion już teraz ;D

konto usunięte

1

@DamianVeB11  Mógł powiedzieć mam w domu pare, zwykle rzucam nimi tylko xD

konto usunięte

1

@Socjopata Wgl najlepsze ze o tym całym gangu (xD) dowiedziałem się niedawno temu, jestem jednym z nielicznych co nie proszą o te naklejki.

0

@bixmix  Dokładnie, a jak zwrócisz uwagę to wielkie oburzenie na szczęście wtedy reagują inni w kolejce i taka delikwentka/delikwent odpuszczają:D

0

@DamianVeB11  Zdziwiłbyś się jak wiele osób o nie nie prosi :D

konto usunięte

0

@Nigaki Kurczę wszędzie tylko świeżaki i świeżaki a ja nie w temacie xD

3

@DamianVeB11  Nic nie tracisz, także luz. Chętnie bym się z Tobą zamieniła, bo ja już mam ich po dziurki w nosie, zwłaszcza gdy klienci drą ryja, bo dałam im tylko jedną naklejkę :D

konto usunięte

0

@Nigaki  A nie miałaś nigdy pomysłu żeby je wszystkie szybko wydać klientom i reszcie mówić że się skończyły?

0

@oleka222  I wylecieć z roboty? :D Naklejki są liczone, każda kosztuje złotówkę, jakikolwiek ich niedobór powyżej dziesięciu złotych powoduje przy rozliczeniu drukowanie raportu, które muszę podpisać i wyjaśnić, czemu zniknęły. W jednej rolce jest chyba 2000 naklejek, więc policz sobie jak by to wyglądało :D Zresztą jak naklejki się kończą, to trzeba to zgłosić kierownikowi zmiany i donosi wtedy kolejną rolkę, nie może być tak, że nie mam ich na kasie, także obejść się tego nie da :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?