- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
7
Polacy w 3 kolejce Ligi Młodzieżowej UEFA:
* Kamil Grabara (FC Liverpool) - 90 minut, 4 interwencje (obroniony rzut karny), 1 puszczona bramka
* Marcin Bułka (Chelsea) - 90 minut, 4 interwencja, 2 puszczone bramki (w tym rzut karny)
* David Kopacz (BVB) - 90 minut
---
* Paweł Sokół (Manchester City) - Ławka rezerwowych
---
* Marcel Zylla (Bayern) - Poza kadrą meczową
* Jakub Kiwior (Anderlecht) - Poza kadrą meczową
* Mateusz Maćkowiak (RB Lipsk) - Poza kadrą meczową
* Przemysław Macierzyński (Benfica) - Poza kadrą meczową
* Robin Wodniok (BVB) - Poza kadrą meczową
Polacy w pierwszym meczu play off Ligi Młodzieżowej UEFA:
* Bartłomiej Żynel (Salzburg) - 90 minut, 5 interwencji, Czyste Konto
Poza tym w meczu Legii wystąpiło 14 Polaków.
0
@Showman Bramkarzy to my nigdy słabych nie będziemy mieli,no i Kopacz się fajnie zapowiada na zmiennika Piszczka :)
1
@Bambus222 Dawid Kopacz to ofensywny/prawy pomocnik także nie do końca zgodziłby się, że zapowiada się na zmiennika Łukasza Piszczka aczkolwiek już zagrał na jego pozycji więc kto wie jak jego kariera dalej się potoczy tym bardziej, że Łukasz Piszczek zaczynał jeszcze wyżej będąc napastnikiem.
Mimo wszystko wolałbym żeby Kopacz został na swojej pozycji bo tam mamy trochę słabiej obsadzone pozycje, a na zmienników Piszczka mamy Kędziorę, Bereszyńskiego czy Gumnego, który moim zdaniem po MŚ powinien wchodzić do pierwszej reprezentacji - oczywiście mówię o reprezentacji Polski, a nie BVB ale w Dortmundzie także chciałbym żeby David grał w pomocy.
0
@Showman tak zgadzam się,ale Piszczu też,był Napastnikiem skrzydłowych no i w końcu prawa obrona także nigdy nie wiadomo gdzie trener go będzie widział w swojej wizji:)
co do zmienników racja,mamy talentów także było by lepiej żeby David grał na innej pozycji ;)