La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

4

Atletico nie zwyciężyło od 4 spotkań (3 remisy i 1 porażka). Ogólnie wygrali w tym sezonie tylko 4 (na 11) mecze. W niedziele jadą do Vigo, gdzie nigdy nie jest łatwo, a forma Celty dodatkowo ostatnio rośnie.

Czyżby tak mocno odbijał się na nich ten zakaz transferowy? Chodzą już słuchy, że szatnia zaczyna tracić zaufanie do Cholo, ale nie chce mi się wierzyć, że klub się z nim rozstanie. Na pewno nie teraz. Być może w przyszłym roku, jeśli niewiele się zmieni po zimowych wzmocnieniach.

0

@hen0x Ban transferowy na pewno się na nich odbija, ale moim zdaniem także fakt, że Simeone za długo u nich siedzi. Moim zdaniem powinien był już odejść po sezonie 15/16 bo wiadome było (przynajmniej dla mnie) że więcej z tą drużyną nie osiągnie. Dwa finały LM, liga i jakiś tam SP to i tak dużo, a w decydujących momentach temu zespołowi brakowało „tego czegoś”. Druzyna zwyczajnie się wypaliła, Griezmann zresztą też już na wylocie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?