La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1770 Culés

4

Tomas Necid, legenda Legii, strzelił wczoraj bramkę w Lidze Europy w meczu Villarreal - Slavia Praga.
Statystyki Czecha w tym sezonie:
8 meczów, 6 bramek :D

Ekstraklasa Trolls

a podobna na Legie był za słaby XDD

konto usunięte

0

@Bambus222 No bo był :)

konto usunięte

4

@Kajtek77  Nie był tylko Legia oczekiwała od niego gry podobnej do Prijovica czy Niko a to nie tego typu napastnik. On nie schodzi po piłkę na 30 metr on czeka w polu karnym to typowy egzekutor

konto usunięte

0

@ksobi Może i tak.Ja za nim nie tęsknię :)

4

@Kajtek77  Ściągają zawodnika w środku sezonu, który nie przepracuje dobrze okresu przygotowawczego i myślą, że będzie im bramki strzelał. Dajcie mu szansę, zostawcie go. Niech przepracuje cały okres przygotowawczy pozna środowisko. No, ale mamy działaczy, jakich mamy.

konto usunięte

1

@Criss18Barca No niestety.Mamy dobre drużyny ale działaczy do d...

1

@Criss18Barca Musieliby go wykupić bo był tylko wypożyczony. Z tego co wiem kosztowałby niemałe pieniądze, a przez rundę strzelił jednego gola tylko.

2

@kamilo0066  W futbolu trzeba ryzykować jak w biznesie. Inaczej się nic nie osiągnie.

0

@Criss18Barca  Bo polski klub może sobie takie ryzyko za takie pieniądze podjąć? W życiu. Jakby kosztował grosze, to pewnie daliby mu szansę. A jeśli gość gra słabiutko i łatka drewna nie jest przesadą, zdobywa ledwie jedną bramkę, to nikt raczej nie zaryzykowałby. Nawet klub z lepszym budżetem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?