La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

0

No i pięknie. Dobrze zrobili, że nie dadzą TOTY już teraz.

0

@PatrychoO  Troszkę bez sensu, bo zapowiadali, ludzie paczki trzymają itd a tu nagle zmiana :D Ciekawe czy w listopadzie będą czy jednak grudzień

0

@Bamek94 EA nic nie zapowiadało :D

0

@GenerałXavi Ja paczki otwieram, ale monety dalej zbieram :D

1

@PatrychoO Trafiłem Sakho haloweenowego, aż chyba zostawię, fajnie mieć jedną taką kartę w zespole :D

0

@Bamek94 Ja od wczoraj zarabiam metodą BPM. Otwieram paczki za 400 i wystawiam zawodników po 200. Trafiłem już 2 zawodników wartych 8k :D

0

@PatrychoO A ja jednak wydaje połowę kasy, którą mam na Dembele :D

0

@PatrychoO Kurde, karta Dembele jakoś mnie nie zachwyciła, to jest najgorsze właśnie, niby drogi a do Jesusa mu daleko :D

0

@Bamek94 No, Alessandriniego polecam.

1

@PatrychoO O kurde :D Zrobiłem złotą wymianę SBC i trafiłem Deulofeu haloweenowego :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?