La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

20

Gomes to nawet na tle trzecioligowca nie potrafi się niczym wyróżnić...

2

@Konias4318 ja pier... rozumiem że na pozycji ŚPD w Barcelonie ma objechać 3 obrońców i strzelić bramkę ciekawe czy to samo mówisz o Busim gdy go "nie widać"

2

@Barteo Gościu to jest gracz, za którego Barca zapłaciła ponad 50 mln. Nic by mu się nie stało gdyby posłał chociaż 3 jakieś fajne piłki w meczu z trzecioligowcem

0

@Konias4318 zgadzam się że jest przepłacony i też od niego wymagam więcej tylko dla mnie ŚPD to nie pozycja gdzie się błyszczy trochę też nie rozumiem czemu Gomes nie ma stałej pozycji tylko raz gra ŚPD raz tam gdzie rakieta za Lucho 1 mecz na PO za Valverde na skrzydle niech zagra z 5 meczów na 1 pozycji pod rząd jak już 5 mecz zagra słabo to moim zdaniem bajo i tyle w temacie

konto usunięte

0

@Barteo Moim zdaniem to on nie nadaje się do Barcelony. Cały poprzedni sezon to była tragedia. Ten to samo. Ileż można czekać, aż zawodnik cokolwiek pokaże na boisku? 80% podanie do najbliższego, pojedyncze przechwyty, kilka dryblingów i 1-2 asysty, 0 goli na cały sezon, to mają być wymagania do grania w linii pomocy w Barcelonie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?