La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2068 Culés

0

Czy strzelenie 20 bramek w sezonie La ligi grając w trykocie FC Barcelony to według Was sukces? Bo według mnie nie, nie umniejszając nic mu to Fred by się zakręcił koło 20.bramek grając od deski do deski. Jak dla mnie najlepsza "9" jaką oglądałem w FCB to Eto'o lub Suarez nie mogę się zdecydować. Szkoda, że nigdy razem nie grali. Grać na dwóch napadziorów do tego Messi i R10 na skrzydle, ależ to by była maszynka ;d a za nimi Busi i Xavi.

3

@Criss18Barca byloby zbyt ofensywnie - brak bilansu odpowiedniego i jednak dziura w pomocy - bo Messi to nie Iniesta (praca w defensywie, regularna wspolpraca z Xavim od wyprwoadzena pilki z obrony) . Do tego i Eto i Suarez musieliby sie odnalezc obok siebie. Wcale to nie musialaby byc taka maszynka

1

@Criss18Barca A gdzie Iniesta?

0

@sokot można go dać za R10.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?