- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
2
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=77027
Mam nadzieje, ze nigdy nie doczekam tego momentu. Poniekad rozumiem redaktora RM.pl bo sam miewam podobne odczucia odnosnie Barcy. Barca Valverde jest brzydsza (acz lepiej poukladana) wersja Barcy Lucho, choc Ernesto nie ma do dyspozycji Tridende wysokiej formie. Mimo wszystko widac checi, zaciecie i gre bardziej zespolowa niz w poprzednich 2 sezonach.
Fajnie, ze jeszcze sa kibice, dla ktorych wazny jest styl a nie trofea i jaki transfer byl przeprowadzony w lato. Sam pamietam czasy Raula, Redondo oraz Moro i kiedy to Real nazywano Gentlemen Clubem.
Moj dobry kumpel, kibicujacy Realowi ponad 20 lat juz od kilku spotkan zawiesil ogladanie ich meczow, z tego samego powodu co redaktor Banan.
1
@El dominatore Każdy ma prawo do własnej opinii, ale z drugiej strony co budzi w kibicach większą pasję niż sukcesy ukochanego klubu? Czy ten Banan naprawdę by wolał, żeby Real grał ładniej ale nic nie wygrywał? Oczywiście najlepiej połączyć jedno z drugim jak za czasów Pepa u nas, ale my byliśmy wyjątkowi i bardzo wątpię żeby komuś udało się to w podobnym stopniu powtórzyć. Oczywiste jest, że za dzieciaka przeżywało się mecze bardziej, wszystko było magiczne i niesamowite. Taki urok dzieciństwa. Im jesteśmy starsi tym pasja może (ale nie musi) się w nas wypalać. Tak samo jest ze świetami Bożego Narodzenia - gdy byłam dzieckiem był to najbardziej wyczekiwany, magiczny dzień w roku. Teraz praktycznie dzień jak codzień, nie czuć „tego czegoś”. W sumie nie rozumiem trochę jak kibice Realu mogą narzekać po dwóch ostatnich sezonach. I tak dostali więcej niż im się należało.
0
@Eleri No i wlasnie o tym mowie. Prawdziwi kibice wiedza, ze te puchary Realowi wpadly dosc szczesliwie, tak samo jak ZP dla Ronaldo.