La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

0

8 punktów to jest pikuś i nie ma się czym cieszyć bo przegramy tylko 1 mecz i Real dalej jest zależny od siebie ale takie 11 punktów bądź wiecej myślę że wykonczyloby ich psychicznie i co mecz graliby pod ogromną presją. Proszę mi tu nie przypominać 1 pół sezonu łysego bo tam grali na luzie

15

@Szakalaka12369 Smućmy się więc . Cholera mamy 8 pkt przewagi nad Realem jaka lipa . Mamy tylko jeden remis z Atletico na wyjeździe a resztę spotkań wygraliśmy masakra jakaś :( a w LM wszystko wygraliśmy to pewnie jakiś fart i zaraz się skończy :( i co najgorsze straciliśmy już 3 bramki w lidze no nie przeżyje tego chyba ... no i jeszcze jak Dembele wróci gdzieś za dwa miesiące to mnie krew zaleje .

0

@ShawnC Jeszcze więcej ironi proszę cwaniaczku z miodem w uszach tylko żeby na wiosnę nie było tak że Real ma formę a Barca dołek wraca twój Dembele i ciesz się dalej z tej 8 punktowej przewagi. 11 punktów to jest bezpieczna granica...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?