La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

konto usunięte

39

Widziałem, że Madridismo płacze o 16 centymetrowego spalonego. Miód na uszy. Chłopaki powinni posmarować piekące dupki kremem Nivea i przestać płakać. Cieszę się ogromnie, że teraz dostrzegają konieczność wprowadzenia reformy w systemie arbitrażowym natomiast ubolewam, że byli ślepi z wyboru gdy sędziowie krzywdzili Barcelone i prowadzili za rączkę Real do zwycięstwa. VAR jest pieprzonym obowiązkiem i myślę, że teraz żaden Tebas nie uchroni przed nim la liga, natomiast wspaniale patrzy się na obnażoną wraz z tym wszystkim hipokryzją środowiska Realu, które kpiło z Barcelony gdy ta domagała się zmian, a teraz sami przyjęli te retorykę.

3

@Ratamahatta VAR nie jest od spalonych. A sporo białych ma gdzies tego spalonego, wiedzac ze zasłuzyli na porazke.

1

@Ratamahatta Właśnie otarłem oczy z łez rozbawienia po artykule na notatniku.El Jarek do tej pory mierzy te 16 cm i pewnie pisze podanie do UEFA o walkower dla Realu.

konto usunięte

0

@norbi77 O takie coś to wręcz wstyd mieć pretensje. Zawodnicy Realu cofali się, a napastnik Girony wracał ze spalonego. Niemożliwe do wychwycenia dla liniowego.

0

@Ratamahatta Dobrze,że kibice w komentarzach są bardziej ogarnięci od "pana redaktora".A fragmenty o karnych to też perełka :D

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?