La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

konto usunięte

5

Kadra Niemiec na towarzyskie mecze z Anglią i Francją:

* Bramkarze: Bernd Leno (Bayer Leverkusen), Marc-André ter Stegen (FC Barcelona), Kevin Trapp (Paris St. Germain)

* Obrońcy: Jerome Boateng (Bayern München), Matthias Ginter (Borussia Mönchengladbach), Marcel Halstenberg (RB Leipzig), Mats Hummels (Bayern München), Joshua Kimmich (Bayern München), Marvin Plattenhardt (Hertha BSC), Antonio Rüdiger (FC Chelsea), Niklas Süle (Bayern München)

* Pomocnicy: Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Emre Can (FC Liverpool), Julian Draxler (Paris St. Germain), Mario Götze (Borussia Dortmund), Ilkay Gündogan (Manchester City), Sami Khedira (Juventus Turin), Toni Kroos (Real Madrid), Mesut Özil (FC Arsenal), Sebastian Rudy (Bayern München), Leroy Sane (Manchester City)

* Napastnicy: Lars Stindl (Borussia Mönchengladbach), Sandro Wagner (1899 Hoffenheim), Timo Werner (RB Leipzig), Amin Younes (Ajax Amsterdam)

12

@Showman Goretzka nie jedzie, bo jest kontuzjowany. Tak wtrącę zanim ktoś zacznie krytykować, że Barcelona chce gościa, który się nawet nie łapie do kadry na mecze towarzyskie reprezentacji Niemiec. Ostatnio był regularnie powoływany i dawał radę. Nabił 12 występów i strzelił 6 bramek.

0

@hen0x Uporczywi doczepia sie ze nie ma Taha :D

3

@szkutnik91 Tak więc napiszę, że nadal gra w kadrze U21 (wszak urodził się w 1996), gdzie jest kapitanem. :D

Grają tam też Henrichs czy Dahoud. Niemcy mają takie bogactwo, że nie muszą się spieszyć z awansowaniem poszczególnych zawodników.

0

@hen0x A co z Reusem?

konto usunięte

1

@szkutnik91 A ja dodam jeszcze jedną uwagę, Samuel Umtiti debiutował w reprezentacji Francji po bardzo dobrym sezonie w Lyonie i tuż przed transferem do Barcelony także myślę, że ewentualny transfer Jonathana Taha do Barcelony nie tylko byłby z korzyścią dla klubu ale i samego piłkarza. Myślę, że dobra gra jak i sam transfer do giganta pozwoliłoby mu na szybsze wejście na stałe do pierwszej drużyny Joachima Loewa.

0

@JimMorrisonFCB To co zawsze - kontuzja. Teraz chyba coś z kolanem znowu ma. :D

0

@hen0x Szkoda mi go, podobnie jak Gundogana czy Vermaelena.

1

@JimMorrisonFCB Gundogan ostatnio gra, może jeszcze coś z niego będzie. W Reusa już nie wierzę.

konto usunięte

2

@JimMorrisonFCB Marco Reus wrócił już do treningów biegowych ale na boisko (gra) ma wrócić dopiero w przyszłym roku, a więc podejrzewam, że na rundę wiosenną powinien być gotowy.
Zresztą sam piłkarz mówił, że w tym sezonie najważniejsze dla niego są MŚ, a więc nie wróci wcześniej niż nie będzie pewny na 100%, że już czas i ja to popieram, kolejna kontuzja nie dość, że może mu zakończyć marzenia o MŚ to i nie wiadomo co z karierą bo mimo iż stary nie jest to do najmłodszych też nie należy, a wracać po każdej kontuzji do formy to rzecz trudna, bardzo trudna.

konto usunięte

0

@hen0x Ciężko wierzyć, że powrót Reusa zakończy jego kontuzje ale akurat w niego chyba nikt nie powinien wątpić ponieważ on w zasadzie po każdej kontuzji wraca i gra bardzo dobrze, a więc mimo iż pauzuje pół roku czy dłużej potrafi wrócić, chwila moment i znowu gra jak z nut.
Gdyby nie kontuzje TOP 3 Złotej Piłki miałby murowane, a ZP? Mógłby ale jak pokazują ostatnie lata nawet słabo grający Ronaldo ZP dostaje bo jest medialny i Real wygrywa trofea także z nim i Leo medialnie nie ma szans.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?