- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 716 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 716 Culés
27
Manchester City pod wodzą Guardioli po 17 meczach w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach zdobył 52 bramki. Jest to nowy rekord klubu od sezonu 1992-93. [Opta]
Cieszy fakt,że Pep zapisuje się w historii tego klubu. Oby udało mu wygrać ligę w tym sezonie.
3
@BarcaInfo Ja tam mu nie kibicuję, zresztą cieszą mnie porażki takich klubów jak Man City, Psg tzn kupionych przez jakiegoś szejka, oligarchę czy kogo tam.
0
@domin682 W takie kluby jak United czy Chelsea też są wpompowane duże pieniądze przez właścicieli co mają dużo pieniędzy. Jakoś o tym głośno się nie mów,a United też wydaje bardzo dużo.
1
@GenerałXavi Nie ma się co podniecać Pepem, to co zrobił w Barcelonie zasługuje na największe uznanie i nie podważam jego wielkości gdy był u nas ale jego okres w Bayernie był moim zdaniem przeciętny, bo wygranie Ligi pucharu i super pucharu to powinno być minimum, bo nie oszukujmy się ale w Niemczech nie ma drużyny, która może się równać z Bawarczykami. Prawdziwą siłę Bayernu zobaczyliśmy w LM a jak to wyglądało każdy wie.
W City musiał wymienić połowę zawodników aby było widać efekty jego pracy.
6
@KierownikLucas Powiedz to Heynckesowi, który przegrał mistrzostwo z Borussią.
1
@KierownikLucas Skoro okres Guardioli w Bayernie był przeciętny, to co powiesz o okresie Ancelottiego?
1
@Sawik_10 Borussia prowadzona przez Kloppa potrafiła dojść do finału LM a po jego odejściu stać ją było tylko na pojedyncze zrywy. Przypomnę Ci że ten sam Heynckes zdobył jedyny tryplet w historii Bawarczyków. A już rok później Niemcy zostali upokorzoni przez Real(5-0 w dwumeczu), dwa lata później przez Barcelone (3-0 w pierwszym meczu i rewanż był tylko formalnością) a trzy lata później w dwumeczu polegli ponownie z Los Blancos
0
@BarcaInfo Tak wiem ale nie będę wymieniał wszystkich klubów z takim finansowaniem, podałem tylko przykłady i napisałem, że mi się to nie podoba. PSG robi co chce na rynku a gdyby nie szejk to gdzie by byli?
0
@GenerałXavi Ale jej nie wygrał co wspomnianemu przez Ciebie Heynckesowi się udało a to właśnie po nim zespół przejął Pep, zespół po przyjściu Guardioli został wzmocniony kadrowo a nie osłabiony
0
@Pawlak1992 po prostu słaby
0
@KierownikLucas "a trzy lata później w dwumeczu polegli ponownie z Los Blancos"
Nie, trzy lata później odpadli z Atletico.