La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

4

SPORT:
When Neymar came back to visit his ex-teammates a few days ago, he said: "Would you accept me back". These words hint that the player is unhappy at PSG.

Neymar Jr. is not happy at Paris-Saint-Germain. No amount of petrodollars or illuminations of the Eiffel Tower seems like it will be able to buy the greatness of being at a club like Barcelona

konto usunięte

6

@szkutnik91 Będzie gnił w tym PSG do usranej śmierci. :D

konto usunięte

13

@szkutnik91 Sport - czyli na 95% ta historyjka jest podobnie prawdziwa co Smok Wawelski

0

@Socjopata Oby :-D.

18

@oleka222 Co Ty mówisz, przecież Smok Wawelski istnieje. Zdjęcie na dowód.
https://i.ytimg.com/vi/IwcirFJAzUw/maxresdefault.jpg

konto usunięte

0

@szkutnik91 Nie chce tutaj tej gwiazdeczki. Niech sobie siedzi w Paryżu.

konto usunięte

2

@szkutnik91 Nie żebym się czepiał, ale naprawdę ludzie, szkoda nerwów na zgłębianie się w domysły szmatławców. Po prostu nie warto. Prześcigają się w kreowaniu takich bzdet, że tylko głowa od tego boli...

konto usunięte

2

@szkutnik91 Śmiać mi się chce jak widzę że piszą o tym te szmatławce, a jeszcze bardziej bym się śmiał gdyby Neymar rzeczywiście chciał wrócić. To wyglądałoby tak jakby pojechał sobie zobaczyć czy mu się spodoba w Paryżu, nie spodobało się i chce wrócić.

konto usunięte

0

@BarcaFan02 A za rok taka sama sytuacja tylko, ze z City

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?