La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1629 Culés

konto usunięte

0

Meksyk robi co chce z Belgia :D Oj jak Polacy beda grać jak dzis cienko to bedzie

0

@MarioVeB! Polacy? Stwarzaja sytuacje, lipe to urugwaj gra

1

@MarioVeB! Już miało być cienko z Urugwajem, mieli nam pokazać jak się gra... Zastanawiam się czy ty kibicujesz swojej Reprezentacji.

konto usunięte

7

@daniel32778 Młodzieżówka Urugwaju radzi sobie bardzo dobrze wiec nie wiem co chcesz. Po prostu może balonik robienia z Polski jakiejś mocnej drużyny w koncu peknie .tylko o to chodzi.

1

@MarioVeB! Tylko że czytałem wcześniej komentarze że nam pokażą jak się gra, a przez pewien czas nie potrafią wyjść z własnej połowy.

8

@MarioVeB! A Ty tylko na to czekasz, co nie? Żałujesz chyba tego, że Polska jedzie na MŚ, co?

0

@PatrychoO Z jego komentarzy to właśnie można wnioskować.

0

@daniel32778 Zawsze myślałam że kibicuje się danej drużynie bo się tego chce i się ją lubi/kocha a nie dlatego, że tak wypada. Bo z twojej wypowiedzi wynika tylko to, że jeśli jest to reprezentacja to trzeba jej kibicować. Nigdzie nie ma takiego przymusu. Lepiej nie kibicować wcale niz udawać i robić to bo inni to robią.

konto usunięte

0

@PatrychoO Czekam aż ta reprezentacja zacznie grac ,a nie bawic się w minimalizm.
Dziejszy wynik był dla mnie bez znaczenia ,bo to mecz towarzyski liczyłem na cos innego.
jedyny plus jest taki ,że zagrali na 0 z z tyłu ,bo w eliminacja to był wstyd zwycięzca grupy który stracił 14 bramek.

0

@MarioVeB! Jest jeszcze wiele do poprawy, ale na pewno w tej chwili Polska nie jest słabą drużyną. Wiadomo, że niektórzy odlatują i oczami wyobraźni widzą już Polskę w finale MŚ, co oczywiście jest przesadą, ale jednak to że ludzie wiążą z tą kadrą pewne nadzieje, to nic złego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?