La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

0

Dzieje się! Czech Stursa mocno obwinia organizatorów o swój dzisiejszy upadek...
'' - Mam do przekazania trzy komunikaty. Po pierwsze - nie będę mógł skakać ani jutro, ani w niedzielę. Po drugie - mój całkowicie nowy kombinezon jest zniszczony. A po trzecie - do prawdy nie mam bladego pojęcia jak można skakać na górze lodowej! - nie ukrywa swojej złości reprezentant Czech.
- Muszę powiedzieć jedno - nie chcę nikogo obwiniać, bo upadek to był mój błąd. Ale skocznia była dziś w tragicznym stanie! Ja wiem, że to nie łatwo jest przygotować zawody przy +15°C... ale ich organizacja to jest kompletny nonsens! Matka Natura stuka się w czoło - grzmi zawodnik: - Powinniśmy wszyscy pamiętać, że zdrowie zawodników powinno być ważniejsze od pieniędzy! '

konto usunięte

8

@Criss18Barca Dzieje się! Czech Stursa mocno obwinia organizatorów o swój dzisiejszy upadek...

" Muszę powiedzieć jedno - nie chcę nikogo obwiniać, bo upadek to był mój błąd."
twój nagłówek jak z onetu.

0

@Criss18Barca haha gdzie on ma 15 stopni

2

@Avada Kedavra "Ale ich organizacja to jest kompletny nonsens!"; "skocznia była dziś w tragicznym stanie!"; "Matka natura puka się w czoło"; "nie mam bladego pojęcia, jak można skakać na górze lodowej".
Nie jego wina, że w tym cytacie zawodnik sam sobie zaprzecza.

0

@Avada Kedavra A pozniej "ich organizacja to kompletny nonsens" - niby nie chce obwiniac ale jednak to robi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?