La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

0

Ja tam jestem za Sevillą bo jak zajmą 1 miejsce w grupie to Real nie będzie mógł ich wylosować i wzrosną szanse, że Królewscy dostaną kogoś z górnej półki, ale niestety już 1-0 dla |Live :/

0

@bixmix I tak nie beda mogli bo sa z tego samego kraju

0

@Katalończyk 99 Boże... Wiem, ale Real zajmie (na 90%) 2 miejsce i wtedy może trafić na kogoś z 1 miejsca, a jeżeli Sevilla zajmie 1 miejsce w swojej grupie to właśnie na nich nie mogą trafić wtedy i rośnie szansa, że trafią np. City czy PSG/Bayern, a jak Sevilla zajmie 2 miejsce, a Liverpool 1 to Real może Liverpool wylosować, a z całym szacunkiem dla The Reds to Real będzie miał z nimi spacerek według mnie, no może nie spacerek, ale na pewno dużo dużo łatwiej będzie z Liverpoolem niż np. z City czy PSG.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?