- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
8
Najlepsi strzelcy w historii Ligi Mistrzów:
1. Cristiano Ronaldo (113 )
2. Leo Messi (97 )
3. Raul (71 )
4. Ruud van Nistelrooy (56 )
5. Karim Benzema (53 )
Pomijając żarty z Benzemy to Ronaldo coraz bardziej ucieka Messiemu...
39
@Konias4318 Myślę, że Messi ma to głęboko w poważaniu.
4
@Konias4318 I raczej Leo juz go nie zlapie. 15 bramek w LM to nie malo a od sezonu 11/12 Messi nie strzelil ich wiecej w zadnym sezonie od Cra
6
@damianex10 A ja myślę, że nie do końca oraz że wszyscy byśmy chcieli żeby to Leo był pierwszy
11
@Konias4318 No my byśmy chcieli, ale Messi nie ma obsesji na punkcie rekordów w przeciwieństwie do Ronaldo, tak przynajmniej wynika z jego niektórych wypowiedzi.
7
@Konias4318 Jakby Leo zależało tylko na bramkach tak jak CR 7 to by nie oddawał karnych nikomu i strzelał z każdej pozycji jak co niektórzy. Choć jak wiadomo każdy z nas by chciał żeby to Messi miał najwięcej. ale dla niego nie to jest najważniejsze co udowadniał juz nie raz i nie dwa. Ale też trzeba przyznac CR7 ze ma patent na strzelanie w LM.
2
@samueleto Messi rozpieszczał rozwydrzobego bachora przez kilka sezonów który i tak sie wypiął na niego. Dlatego ma slabsze staty ;)
0
@damianex10 Myślę, że nie każdego obchodzi jak bardzo obchodzi to Messiego, tylko np. może to obchodzić kolegę który wstawił tu ten post.
0
@mekston Skąd ty to możesz wiedzieć. Jest młodszy spokojnie go lykanie
1
@MarioVeB! Jak zwykle hipokryzja pelna para: najpierw:
"Skąd ty to możesz wiedzieć.", a pozniej sam piszesz: "Jest młodszy spokojnie go lykanie" - moge zadac to samo pytanie...
Kwestia wieku daje pewne nadzieje - tu oczywiscie sie zgodze, ALE jednak Messi mowil, ze chetnie zakonczy kariere w ARG i pytanie wowczas kiedy. Do tego Messi coraz wiecej rozgrywa, a CR wiecej stoi w polu karnym, tendencja (regularne wygrywanie korony krola strzelcow przez Cra), Real jako druzyna w ostatnich latach dalej dochodzi w LM (poza 14/15) .
Do tego 15 bramek to jest roznica ok. 2 lat co najmniej, jak nie 3 (jesli zalozysz, ze Messi bedzie gral co najmniej 2 lata dluzej od Cra). W wieku 33-34 lat Messi moze nie strzelac 8-10 bramek w LM.