La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1591 Culés

1



Toć to mistrzostwo świata to co nawinął Kafar. Hinol również zajebiście nawinął, ale Kafar jak dla mnie zjadł tą nutę:)

1

@Piotr,1985 Ten cały Hinol ma błąd ortograficzny w swojej nazwie

konto usunięte

1

@fc_barcelona_1899 Niby hinol, a biały
Powiedzcie mi ile lat jeszcze zamierzacie truskulu o biedzie słuchać? :D

1

@Socjopata Dla mnie lepszy jest porządny truskul o biedzie niż te nowe gó**o "newschool'owe" typu Reto jakieś Bedoesy itd.

konto usunięte

0

@bixmix Reto słucha co drugie gimnazjum jedynie :D Fit u Quebonafidiusza mu siadł i tyle

0

@Socjopata Ja lubię truskul bo się na nim wychowałem i będę go słuchał aż do końca moich dni. Oczywiście newschhool również jest spoko I również słucham nowe brzmienia ale co truskul to truskul. Tego brzmienia nie da się od tak wywalić z głowy. To zostaje już na zawsze;))

konto usunięte

0

@Piotr,1985 Mogę truskulu posłuchać od Flojda chociażby, ale nie ciągle ulicznym stylem. :D

0

@Socjopata Ok szanuje Twoją opinię, ale mnie nie przekonasz. Oldschool w ulicznym stylu zostanie w moim sercu na zawsze i będę go słuchał czy to komuś się podoba czy nie:))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?