La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1077 Culés

1

Nawet Messi nie zasługuje na takie duże pieniądze,gdzie ten sport zmierza?

28

@kamilop Nie rozumiem stwierdzenia. To na ile zasługuje według Ciebie ? Jak to wyliczyć ? Zasługuje na najwięcej na świecie bo jest najlepszy na świecie, a zarobki jakie są ogólnie na świecie dla piłkarzy każdy widzi. Bardziej sensowne byłoby stwierdzenie, że piłkarze nie zasługują na tak wysokie zarobki aczkolwiek ja uważam, że zasługują po prostu na tyle ile ktoś jest w stanie im dać. Jakby maksymalnie im dawali 10 tys. tygodniowo to brali by 10 tys., jak ktoś płaci 300 tys. tygodniowo to biorą 300 proste.

7

@kamilop Ludzie ciągle nie rozumieją tego świata, od dłuższego czasu w piłkę wchodzą coraz większe pieniądze i jeśli kogoś jest stać zeby za takie pieniądze kogoś opłacać to nie powinno być probemu. Nikt nie zabronił nam być Messi/Neymarem/Ronaldo itd... i tyle zarabiać

3

@kamilop skoro wykręca klubowi takie ogromne przychody to zasługuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?