La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2242 Culés

konto usunięte

0

Wczoraj widzieliśmy, że Barca ma jeszcze dużo do poprawy. Po pierwsze Suarez w każdej dobrej akcji jest na spalonym, jak to możliwe? Niech się ogarnie, tak samo Valverde bo on ponosi za to taką samą wine jak Suarez( w końcu jako trener nie powinien na to pozwalać). Kolejna sprawa to fakt że gramy za mało ofensywnie, gramy dwoma napastnikami w tym "9" na skrzydle a Messi w pomocy. Fajnie że utrzymujemy się przy piłce ale brakuje zagrożenia w ofensywie, za mało gry do przodu, w pole karne przeciwnika. Kolejna sprawa to nie wiem dlaczego Valverde zdjął Inieste. On myślał że Denis odmieni naszą grę w takim starciu? Tym bardziej że w każdym meczu olewa Denisa a nagle wpuszcza go w takim momencie i liczy że Denis coś zmieni. Wiadomo było że bez Iniesty już nic z tego nie będzie. Kolejny raz widzieliśmy że Deulofeu podania ma bardzo słabe a w takim klubie jak Barca jednak trzeba mieć pomysł na gre a nie wbijać piłe przed siebie. Jedynie geniusz Messiego uratował Barce. Niech się Valverde ogarnie bo może polepszył troszke defwnsywe ale niektóre decyzje jak i gra ofensywna są do poprawy

1

@QAZ Sorry ale pierdzielisz z tym Iniestą. Ileż t on goli i asyst ma w tym sezonie? Według mnie zmiana była dobrym pomysłem bo Iniesta nie ma sił na cały mecz

konto usunięte

0

@jeonek Bramki, asysty, aha. Pewnie zawodników oceniasz po statystykach na transfermarkt. Czyli Cavani lepszy od Messiego bo ma jeszcze lepsze statsy? Iniesta jako jeden z nielicznych potrafi utrzymać się przy piłce, przyspieszyć, klepnąć i wie kiedy podać. On zapewnia kontrole nad meczem. Jeśli zejdzie to nie dość że gra nie będzie taka płynna to jeszcze nie ma komu klepnąć z Messim czy innym zawodnikiem. Do tego wszedł Denis, olewany przez trenera aż tu nagle wchodzi w takim momencie, na co liczył Valverde?

0

@QAZ Moze i lepiej ze go wystawil. Czasami trzeba zaryzykowac.

0

@QAZ może dlatego że Iniesta nie jest już gotowy na 90 min? W drugiej połowie to on już oddychał rękawami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?