La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

0

Na jakie najbliższe premiery filmowe w Polsce czekacie najbardziej? Ja chyba najbardziej wyczekuję The Florida Project, Króla rozrywki, Pełni życia i najnowszych Gwiezdnych wojen, choć z tego ostatniego oglądałam do tej pory jedynie Mroczne widmo i to dawno temu, ale zwiastun mnie zainteresował. Zastanawiam się też nad Wojną płci i Zabiciem świętego jelenia, ale ten ostatni chyba sobie daruję, bo nie moje klimaty.

konto usunięte

0

@Nigaki Z konkretnych, to jedynie "the shape of water" Guillermo del Toro. Liczę na dobre thrillery, może coś ciekawego z scfi. No i byłoby miło, gdyby Burton coś wypuścił.

5

@Nigaki Czekasz na nowe Gwiezdne Wojny choć oglądałaś tylko "Mroczne Widmo" ?! Czym prędzej nadrabiaj ! ;D Te stare są o wiele lepsze niż te "super" nowości.

0

@Nigaki Jak dla mnie Najlepszy jest jedną z lepszych produkcji w ostatnich miesiącach.

0

@Nigaki The Post, Czas Mroku, Trzy billboardy za Ebbing bo to Oscarowe pewniaczki. Z mniej mainstreamowych to "Tamte dni, tamte noce", Party, Dusza i ciało.

0

@bixmix Nie wiem czy chcę, kiedy wiem co się w nich działo :D
al Fayed przypomniał mi jeszcze o The Shape of Water. Też koniecznie muszę zobaczyć.

0

@JimMorrisonFCB Widziałam, jak najbardziej warty obejrzenia.

0

@Nigaki Mroczne widmo to dla mnie najnudniejsza część więc szybko odpalaj! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?