La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

0

Gaiger Esenblicher Fraitag i Wellinger. Niemcy wyglądają obiecująco w tym sezonie.

konto usunięte

0

@tomek256 Ja trzymam kciuki za Schlierenzauera. Mam do niego sentyment ogromny. Jak bylw formie to zabijał. Z zagranicznych zawodników kibicuje jemu oraz Ammanowi i innym starszej daty.

0

@koziar Nie rób sobie nadziei. Schlierenzauer już się skończył. Może wygra jeszcze kilka konkursów, ale na większe sukcesy już nie ma szans.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 On nawet 30 nie ma :-) To zawodnik z innej planety absolutnie, ale zatracil się i jak przestało ,,iść" to się poddał

0

@koziar Może nie ma już motywacji? Osiągnął już wszystko, poza złotem olimpijskim.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Może formy? Nie tak łatwo wrócić do tego sportu po 2 latach bez treningu, o czym przekonywali się inni wielcy - Ahonen czy Funaki. A jak już zaczął trenować na poważnie, to strzeliły mu więzadła. Nie dziwota, ze jak dotąd miał tylko przebłyski geniuszu, a nie jego wybuch

0

@oleka222 Ale on stracił formę na początku sezonu 2013/14. Wygrał dwa pierwsze konkursy, a potem była już równia pochyła, podium to było maksimum co mógł osiągnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?