La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

5

Hirving Lozano, który latem przeniósł się z Pachuki do PSV wypowiedział się na temat gry w Holandii oraz tego, gdzie chciałby trafić w przyszłości.
Meksykanin kosztował klub z Eindhoven osiem milionów euro i w zasadzie od razu zaczął błyszczeć w jego barwach. W 15 dotychczasowych spotkaniach atakujący, który najczęściej operuje na lewym skrzydle, zdobył 11 bramek, do których dorzucił pięć asyst.

- Wszystko ułożyło się dla mnie bardzo dobrze. Zostałem świetnie przyjęty przez kolegów z zespołu i cały klubowy personel. Do zakończenia rozgrywek jednak jeszcze daleka droga. Cały czas muszę się uczyć i rozwijać. Mam nadzieję, że uda mi się wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.

- Krok po kroku nad wszystkim pracujemy. Czy poziom ligi holenderskiej jest niski? Nie wiem, ludzie i tak będą mówili swoje. Ja mam nadzieję utrzymać obecną wydajność. PSV zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i liczę na to, że już tak zostanie.

- Z jakim zawodnikiem chciałbym jeszcze kiedyś zagrać? Z Leo Messim. Jest świetnym graczem. To prawdziwy fenomen. Transfer do Barcelony? Mam nadzieję, że Bóg na to pozwoli. Zobaczymy. Na pewno lubię rozgrywki LaLiga - powiedział Lozano, którego umowa z PSV jest ważna do 30 czerwca 2023 roku. (Marca) Świetny zawodnik chętnie zobaczyłbym go w Barcelonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?