La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

1

Cały czas mnie zastanawia jak ludzie trafiaja lepszych zawodników w tych paczkach w FUT-a. Tyle tego jest na internetach a ja w tym roku się trochę uwziałem i też robie pierwszy raz te sbc i stałe i czasowie i za SB gold3 badz silver1 i FUT champions 3 razy bo nie mam czasu za bardzo w week i na tyle paczek co miałem i to nie raz te lepsze Mega Packi itp to tylko Lacazette i Reus a odkadad gram w Fife od kilku lat to nic lepszego niż ten poziom. Nie rozumiem tego. Może paczki za FIFA POINTS są lepsze.

0

@szoch6 Ja to nawet takiego Lacazette nie trafiłem.

1

@lioney10 A na internetach wszyscy Ronaldo , Ikony itp

0

@szoch6 To tak jak z kuponami. Sa ludzie ktorym wejdzie 10 meczow za 1000 zl a sa ludzie ktorym nie wejdzie 1 mecz za 100 zl. Cytujac"jak ktos ma pecha to i palec w dupie zlamie"

0

@szoch6 Byl Reus i Falcao w 14. W 18 Fellaini totw za 48k ppylony z jakiejs darmowej paczki. :D

0

@szoch6 ja tez nic nie trafialem, 2 lata temu legende Bergkamp trafilem, w tym roku dlugo dlugo nic, ale w zeszlym tygodniu Lewandowski, Martial i IF Dante.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?