La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

1

Dla płaczących że Real ma zawsze słabe drużyny przypomnę wam ostatni sezon gdzie w rundzie pucharowej grali z - Napoli,Bayern,Atletico,Juve

15

@bartekvisca  Napoli-z całego zestawienia w poprzednim sezonie jeden z łatwiejszych rywali (z grupy wyszli z 1szego ale porównując do innych zespołów to łatwiejszy rywal jednak)

Bayern-sędziowie

Atletico-z par półfinałowych najsłabsze (poprzedni sezon był średni w ich wykonaniu)

1

@bartekvisca  Chyba logiczne że w Półfinale LM musieli się spotkać z drużyną klasy światowej.

2

@Messibestplayerintheworld Bayern sędziowie,masz racje, gdyby nie sędzia to by nie było karnego w Monachium,bramki Lewego (przez co nie byłoby błędów na korzyść Realu,które wynikneły z pomyłek na korzyść Bawarczyków). Ale sorry,ja wiem że to modne, więc od razu się poprawiam:
Dokładnie! Afera na skalę globalną, Real jak zawsze wygrał dzięki sędziom! Macki Pereza!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?