La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1278 Culés

0

Zaczyna mnie martwić gra Paulinho...im dalej w las tym gorzej.Dzisiaj nie wiedział co i jak ma grać,wszystkie piłki grane bez ryzyka, zero akcji do przodu.Oby z nim nie było tak jak z Andre, początek obiecujący a później zjazd.Mi się wydaję, że Paulinho bardziej powinien być zmiennikiem Busiego. Kibicuję mu,bo widać że chłopak jest mega pozytywny ale za 40 milionów piłkarz musi dawać więcej drużynie.Co do Denisa, to uważam że jako rezerwowy ok ale pewnego poziomu już nie przeskoczy....

57

@Klimach fan Wejście w 60-70 minucie i zadania ofensywne. Wtedy według mnie widzielibyśmy najlepszą wersję Paulinho.

6

@Klimach fan Jak dla mnie rola Poulinho powinna się ograniczyć tylko i wyłącznie do jokera gdy gra nie idzie i potrzeba jakichś radykalnych zmian na boisku, ewentualnie na typowe ogórki do pierwszego skłądu. Do podstawowego składu na co dzień za bardzo się nie nadaje, nie radzi sobie w ataku pozycyjnym. Idealny Paulinho to taki wchodzący na podmęczone trochę Getafe żeby strzelić pięć minut przed końcem meczu zwycięskiego gola. Teraz Brazylijczyk jest non stop wstawiany do pierwszego składu i trochę zgasł, piłka już go tak nie szuka. Ale w sumie nie ma co się dziwić Valverde skoro w składzie nie ma wartościowych pomocników poza Iniestą.

3

@Klimach fan Paulinho najlepiej się czuje gdy ma przestrzeń do gry. W takim tłoku jak dziś jego atuty są mało przydatne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?