La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

58

Ależ to będzie dwumecz - od razu wracają wspomnienia z 2009 roku, kiedy po bramce Iniesty tak się darłem, że obudziłem mamę śpiącą w innym pokoju, która stwierdziła, że jestem, hmm, pojechany, a po wyjściu na balkon słyszałem jak mój kumpel dmucha w kibicowską trąbkę dwa bloki dalej - chyba najbardziej niesamowity moment w mojej kibicowskiej karierze.

0

@JimMorrisonFCB to bylo szalenstwo - mogliysmy a moze nawet powinnismy przegrac ten mecz ze 3-0, moze 4-0 a tu taki usmiech losu.

To byl pierwszy albo max drugi celny strzal na bramke w tym spotkaniu

0

@JimMorrisonFCB U mnie to samo, ale to był wspaniały wieczór. Pamiętam jak się rzuciłem na kolana i krzyczałem, a potem poleciałem do sypialni mamy i darłem ryja :D Moja też powiedziała, że jestem chory ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?