- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
12
Nie wiem czy było, najwyżej powtórzę, ale Inter przegrał dziś z Udinese ( 1-3 na San Siro ) a to oznacza Panie i Panowie, że Barca jest jedyną drużyną w Europie, która nie przegrała żadnego meczu w tym sezonie.
Złośliwi wspomną Superpuchar Hiszpanii, ale ja pamiętam doskonale jak większość osób po tych meczach i odejściu Neymara zwiastowała, że jesteśmy skończeni :)
1
@krzysiekjr11 A co mają do tego złośliwi? Prawda jest taka, że nie jesteśmy drużyną, która nie przegrała meczu w tym sezonie bo Superpuchar nie był meczem towarzyskim tylko o stawkę. Podając info ze jesteśmy niepokonani jest kłamstwem i tyle a nie złośliwościa.
0
@barceloonka92 Z Wami tak zawsze jest ?
1
@krzysiekjr11 Z jakimi wami? To ty podajesz nieprawdziwe informacje i brniesz w to dalej. Czy ci się to podoba czy nie superpuchar zalicza się do sezonu i nie jest meczem towarzyskim. Wiec przestań pisać głupoty.
1
@barceloonka92 Superpuchar jest zwieńczeniem poprzedniego sezonu jak już
Zeby tam zagrać trzeba albo wygrać Puchar albo mistrzostwo, Tak samo jest z superpucharem Europy czy KMS
0
@barceloonka92 Kobieto zamiast się cieszyć to czepiasz się o słówka. Ja podaję ciekawe informacje, ja się cieszę,a Ty robisz to co robisz. Jak już jesteśmy ''na Ty'' to pisz proszę z dużej litery - o tak, ja też się poczepiam :)
0
@MarioVeB! Serio? Nie wiedziałam, patrz moje niedopatrzenie....
Za ubiegły sezon ale grane w tym sezonie także zalicza się jako zwycięstwo/porażka również do tego sezonu.
0
@krzysiekjr11 Czepiam się? W przeciwieństwie do Ciebie bronie prawdy a nie pisze coś by tylko napisać nawet jeśli mija się to z prawdą. A cieszyć to ja się będę po sezonie jak coś wygramy bo rekordy, brak porażek i inne statystyki nie dają pucharów.
0
@barceloonka92 Jak liczyłaś sekste Guardioli to brałaś za poprzedni sezon superpuchar? nie liczyła 6 trofeów za 1 sezon.