- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1390 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1390 Culés
14
Jak widze takie cos to nasuwa mi sie jedna mysl koleś jest jakims pra pra pra pra pra prawnukiem nostradamusa i ma dar jasnowidzenia https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDE3NzQzMjgyMDIwMDrGgFPSylQ9jgcZ%2Bro%3D&kind=MAIN
14
@svensonFCB Wizjonerzy, jak ja ich nienawidze..
0
@Socjopata Może da sie tego nauczyc??:D a jak nie to proponuje zebysmy takiego poszukali :D złożymy sie na niego
12
@svensonFCB Weź takich rzeczy nie wstawiaj bo aż mi smutno jak mi moje kupony nawet po kursie 5 nie wchodzą...xd
0
@Pusshi Mi nawet smutno nie jest :D tylko ogarnia mnie wielki szok i zastanawiam sie caly czas jak on to zrobił... takie kursy i wgl naprawde mocno wierze ze w dzisiejszych czasach tez zyja ludzie pokroju nostradamusa
0
@svensonFCB Baba Wanga i te sprawy :D Chyba z kuponami zacznę chodzić do wróżki, może to nie takie głupie?
0
@Pusshi Może brzmi to smiesznie ale ja zaczynam sie powoli nad tym gleboko zastanawiac :D ja za cholere nie wygram nawet 50 zł a koles zgarnia prawie 30 tysi wiec no.... ..
0
@svensonFCB Może warto grać tylko takie taśmy? Mniejsze rozczarowanie jak nie wejdzie :D
0
@Pusshi aaaaaaaaa czego ja nie zagram to i tak nie wejdzie wiec wiesz :D wiem ze w naszym kraju jest niejaki jasnowidz co sie nazywa Krzysztof Jackowski :D chyba do niego napisze i spytam sie ile bierze za wizje :D
0
@svensonFCB A nie wydaje sìę wam że mogła to fortuna specjalnie pokazać żeby zachęcić ludzi do grania ?
gdzie znalazłeś ten kupon ?
0
@domino1344 Są tacy ludzie, którzy grają po 100 tasiemek, a nóż się uda, ostatnio typ przez Nice nie wygrał 80k :)
1
@domino1344 W zakładce najlepsze kupony a jesli chodzi o specjalne pokazanie to chyba mieli na celu wzbudzić u ludzi mysli samobojcze :D
0
@svensonFCB 50% wygranego kuponu :D
2
@Pusshi To i tak niezle :D zalozmy ze ktos wygra tak jak ten koles 30 koła no to i tak 15 tysi bierze dla siebie :D jak juz wczesniej pisalem ja za cholere nie ugram nawet 50 zl wiec sie raczej opyla :D
0
@svensonFCB Ja mysle,ze gosc robi pare kuponow z tymi samymi meczami po parenascie kombinacji
0
@svensonFCB Mi ogólnie grudzień słabo poszedł, wychodziło tylko na live jakieś drobne..xd
0
@Katalończyk 99 Może i tak ;) ale i tak mysle nad kontaktem z jasnowidzem :D:D:D:D
0
@Pusshi Mi kompletnie nic a wczoraj jeden mecz tylko nie wszedl ... w meczu hanoveru z bayerem gdzie dalem 12 a wynik był 4:4 wiec piekny overek :D
0
@Pusshi Jeszcze nasuwa mi sie jedna mysl a ona brzmi tak...... koles jest podróznikiem w czasie
0
@svensonFCB Ta a jak tydzień temu grałem over na Leverkusen to nagle zapomnieli jak się strzela..xd Mi wczoraj też jeden nie wszedł, Barca 0-15 nie padnie bramka, Lazio Atalanta BTS over 2,5, Apollon, Basekhir over 2,5 i wygrana no i... Sampdoria xd
0
@Pusshi Ehhh no coz ... musimy sie zgadac z jasnowidzem i przytulimy kilkanascie tysi :D