La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

1

Chwalić można dziś wielu z naszego zespołu. Ja pokłonie się naszemu Sergi Roberto. Co dziś zamiatał Mercelo to jego ;) Cieszy fakt że po erze Xaviego, Iniesty Messiego, Busquetsa rosną nam tacy kozacy.

1

@sokot A przypomnieć sobie czasy przed Luisem Enrique gdzie Roberto grał nie lepiej niż obecnie Andre Gomes i był skreślany przez większość osób tutaj (w tym też przeze mnie) - choć ja osobiście go nie skreślałem, ale też ciężko mi było uwierzyć, że może z niego być piłkarz godny reprezentowania bordowo-granatowych barw.

0

@KamQiX Wtedy były inne czasy... Xavi, Iniesta, Busi, Fabregas czy Thiago... Bogactwo urodzajow... Kto by przypuszczał, że doczekamy się czasów gdzie będziemy oglądać w pomocy Gomesow, Turanow, Brazylijczyka z emerytury w Chinach i pewnego Chorwackiego "nie Xaviego" (tak wiem że przyczepicie się do dwóch ostatnich ale takie jest moje zdanie, że są za słabi technicznie na Barce i tyle). Oddałbym wszytko, żeby podczas każdego zagrania znów móc oglądać magiczna pomóc Barcy a nie od święta...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?