- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2269 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2269 Culés
0
Byście woleli być chowani tradycyjnie w trumne, czy opcje kremacji zaznaczyli? Jakoś ciężko byłoby mi znieść fakt, że w środku dojadają mnie robaki xD
0
@Socjopata Ciekawe przemyślenia na sen .
24
@Socjopata Kremacja , a co jak jakiś pajac stwierdzi błędnie mój zgon i obudzę się dwa tygodnie później w trumnie ?
1
@Socjopata Ja kremacja, a prochy wyrzucone na przypadku Horn przez starego żeglarza =)
1
@ShawnC Hahaha, o to też mi chodzi, szczególnie po obejrzeniu filmu "trup" mnie dręczy taka myśl
0
@ShawnC no i obudzisz się ze świadomością że za kilka minut umrzesz bo nikt cie ni usłyszy
3
@Socjopata Ja na pewno bym chciał oddać organy.
A czy kremacja, czy w trumnie, to mi obojętne - i tak nie będę żył, i tak.
Przynajmniej bez organów będę miał pewność, że nie pochowają mnie żywcem lub żywcem nie spłonę :)
5
@fc_barcelona_1899 Też ciekawa opcja, ale urna przy telewizorku w czasie ligi mistrzów byłaby świetna :D
0
@Socjopata Ja chyba wole tradycyjne bez kremacji bo niewiem czy nie zaszkodzi duszy.
0
@Socjopata Czy kremacja była od zawsze czy nie?
10
@Socjopata Kremacja I rozrzucenie moich prochów nad morzem, albo oceanem. Żadnej mszy pogrzebowej, nie dam zarobić tym zlodziejom od rydzyka.
I oczywiście co mogą, co będzie się nadawało to niech mi wytna przed, może komuś życie uratuje.
0
@deyna2018 No i Święty Piotr nie otworzy bram
17
@Socjopata Kupon nie wszedł chyba co? Takie przemyślenia.
0
@BaRcA!FaN Rozbawiles mnie :D
1
@ZelekBARCA Mogę na jeszcze dziwniejsze tematy podyskutować :D
Ale fakt dzisiaj dwa kupony z jednym meczem
1
@Socjopata Jednak to spalenie.
1
@kenneth99 No to będzie super , napewno warto spróbować . Obudzić się w trumnie i umrzeć z powodu braku tlenu albo głodu . No poprostu bajeczka .
0
@Socjopata Też mogę. A co sądzicie o życiu po śmierci?
0
@deyna2018 Dawniej spalano ciała na sztosie z tego co kojarze
0
@ShawnC Niema szans się obudzić te przypadki były kiedyś.
1
@deyna2018 Nic nie sądzę, zobaczymy niedługo :D
0
@Socjopata Trumnę też możesz postawić przy telewizorku :D
1
@deyna2018 Wiesz , wiadomo że nie obudzę się za dwa tygodnie bo umrę wcześniej z powodu braku tlenu czy głodu ale sama myśl o tym trochę przeraża .