- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1886 Culés
10
Romildo Bolzan (prezes Gremio): Nikt nie przysłał mi żadnych ofert. Nie możemy przeanalizować żadnej propozycji, ponieważ żadna nie dotarła. Skarga do FIFA? Nie będziemy zgłaszać nic do FIFA za to,że nasz zawodnik zrobił sobie zdjęcie w koszulce Barcelony. Oczywiście nie było to konieczne,ale sprawa została zamknięta gdy tylko Barca nas przeprosiła. Barcelona musi zapłacić 50 mln za Arhura jeśli chciałby go pozyskać. Nie ma możliwości negocjacji klauzuli. Real? Nikt od nich nie pytał o Arthura. [ser]
0
@BarcaInfo 50 mln nie warto .
3
@ShawnC Dlaczego? Wiem,że zawodnik,którego mało osób oglądało,ale Ci którzy śledzą Ligę Brazylijską mają bardzo dobre zdanie na temat tego piłkarza. Moim zdaniem to bardzo ciekawy piłkarz i nie kolejny Douglas tak jak każdemu się wydaje. Kto nie ryzykuje nie pije szampana,a ten piłkarz ma potencjał. O Jesusie też dużo osób pisało,że Douglas dwa,a teraz każdy chciałby go u nas.
1
@BarcaInfo Gość ma już prawie 22 lata a zagrał dopiero jeden poważny sezon w Ameryce Płd...
Neymar i Jesus w jego wieku już byli w Europie a wcześniej od wczesnych lat grywali często w każdym sezonie swojej kariery.
Na ponad 3 tysiące minut gość ma ledwo 2 asysty i 1 gola we wszystkich rozgrywkach (nie oszukujmy się) ogórkowej ligi.
Neymara wszyscy chcieli bo robił show, Jesusa dlatego, że jak na swój wiek był skuteczny a ten cały Arthur niczym się nie wyróżnia.
Zaczęliście się nim jarać chyba tylko dlatego, że Barca się nim zainteresowała a pisze o tym Sport i Mundo.
Jak jeszcze prezes Gremio chce za niego 50 melonów to nic tylko popukać w czoło i odesłać do psychiatry.
Młode fajne talenty z Bundesligi mają po 15 czy 20 melonów klauzuli odejścia (ktoś ostatnio udostępniał listę). Wielkie NIE dla wynalazków z Brazylii. Jeszcze na tak ważną pozycję, którą MUSIMY wzmocnić.
4
@SinMistico Tobie niektóre rzeczy to trzeba po 100 razy powtarzać. Yyy, bo ma 2 asysty i 1 gola, yyy i liga brazylijska ogórkowa.
I najlepsze: "Arthur niczym się nie wyróżnia". :-)))
1
@ViscaBarca123 Nominowany do nagrody najlepszego pilkarza w Ameryce i mvp finału Copa Libertadores "nie wyroznia sie" niektorzy nie wiedzą, ze nie kazdy odpala w wieku 19 lat xD Jesus w 2016 został wybrany 2 piłkarzem kontynentu Arthur ma duze szanse na wygraną. Jeśli 40 milionow zapłaciliśmy za Paulinho z Chin to 50 mln za Arthura to nie jest duzo. Szkoda, że nie widzieli go w lecie.
0
@BarcaInfo Dlaczego, Ty starasz się zawsze bronić KAŻDEGO, a to KAŻDEGO transferu Barcelony, nawet tego najgłupszego? xD
Nie mówie że transfer Arthura byłby takim transferem, ale już mnie to bawi
1
@sewciu50 Nie bronie każdego transferu. Nie wiem co sobie w głowie utworzyłeś.
0
@BarcaInfo 50 milionów to kupa kasy . Wolałbym żeby Barca ściągnęła za to jakiegos młodzika niech będzie z ligi portugalskiej lub francuskiej , który obiecująco gra już w Europie a nie takiego , który w tym wieku dopiero zacznie się oswajać na poziomie europejskim .
Tak jak kolega wyżej też napisał , jego statystyki w lidze brazylijskiej to śmiech a to że zrobił parę kółeczek ala Xavi to mnie najmniej interesuje .
Barca powinna postawić wszystko na Coutinho i stoperów i tyle nam potrzeba bo młodych piłkarzy do środka pola już mamy .
0
@jakkku89 To że daliśmy za Paulinho 40 mln to jest argument żeby za Arthura płacić 50 mln ? Aha . Czyli jak przepłaciliśmy za Paulinho to walić wszystko , szastajmy kasą na prawo i lewo .
1
@ShawnC Tak, jesli stać nas na wydawanie 40 mln na 29 letniego zawodnika z Chin. To obejmującego Brazylijczyka za 50 mln grzech nie brać. Przy obecnych cenach za nikogo nie przeplacilismy.
1
@ShawnC Xaviego pewnie tez oceniales za statystyki? xD Znowu odpuscimy "drugiego Douglasa" i bedziemy płakali. Pomyslec, że Jesus to "drugi Douglas" ja bym go chętnie w Barcelonie przyjął.
0
@jakkku89 Pomocników którzy nie strzelają i nie asystują już mamy , po co następny ?
Gabriel Jesus kolejnym Douglasem ? To chyba nie widziałeś go w akcji przed transferem .
0
@ShawnC Jesusa tak niektórzy u nas juz nazywali. Widzialem i owszem byl dobry i zdobyl 2 miejsce na zawodnika roku na kontynencie. Arthur tez nominowany tylko w tym roku.