La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

0

Co wy na to, żeby dołączyć od następnego sezonu do 1 drużyny Alenie i Arnaiza? Wiem, że może nie być miejsca w pomocy dla tego pierwszego ale on zasługuje już na pierwszy zespół. Sprzedać Gomesa(w co wątpię), Rafe, i może Denisa chociaż z niego może być jeszcze drugi Roberto xd Nawet jeśli przyjdzie 2 pomocników to spokojnie młody Alenia może już powoli grać. Miejsce już powinien powoli oddawać Rakitić ale to już inna sprawa. Odnośnie Arnaiza to przyda się jako zamiennik na skrzydłach. Pozbyć się Delofeu, Ardy i być może Vidala a wtedy on jako nowy skrzydłowy. Trzeba dawać im szansę.

konto usunięte

9

@Lola120 6 zawodników na odstrzał, a z ławki Valverde będzie wchodził. :D

0

@Socjopata Kolega zmienił avatar i nie poznałam :) Chodzi mi o to, że to takie czystki w lecie i wtedy młodzi mogą mieć szansę. Chociaż odejścia Vidala czy Denisa nie chce. Delofeu powinien już w styczniu odejść. I nowi też przyjdą :)

konto usunięte

0

@Lola120 Denis drugi Roberto? Poza tym nie rozumiem dlaczego większość najchętniej sprzedałaby pół naszego składu. To nie jest fifa że można sobie wymieniać zawodników od tak. Później znowu będzie narzekanie że u nas o bieda a w Realu ławka taka jak pierwszy skład..

konto usunięte

0

@Lola120 Spostrzegawcza. :D Tylko zawodnicy to nie urządzenia agd i rtv, ktore wystawisz na olx i zaraz ktos kupi, tutaj kombinują agenci jak tylko mogą. Gdyby to było wszystko takie proste piłkarze pokroju Turana, czy Douglasa już dawno odeszliby z klubu.

1

@Pusshi A ja nie rozumiem dlaczego zawsze ktoś się przyczepia. Chodziło mi o włączenie do składu młodych. I nie wywalam pół składu ale wiem, że ciągle kontuzjowany Rafa, Delofeu to nie ten poziom,Vidal być może też odejdzie to wtedy młody Arnaiz się przyda. Gomes i tak nie odejdzie a Denisa bym nie chciała gdy przyszli Coutinho, Arthur albo ktoś inny. Wtedy by grał jeszcze mniej. Odejście 3 /4 piłkarzy to nie pół składania nich wtedy Arnaiz i Alena plus pewnie inne wzmocnienia latem.

konto usunięte

0

@Lola120 Arnaiz w niczym nie jest lepszy od Denisa.

0

@Lola120 No Arnaiz i Alena napewno sobie pograją przy tylu zawodnikach z przodu i w środku pomocy . Bezsens .

konto usunięte

0

@Lola120 Ja rozumiem wymianę 1:1 czyli powiedzmy Gomes out a na jego miejscu Alena, to samo z Arnaizem i Delefele. Rafa to poziom wyżej niż Denis. Ja nie chcę się ciebie czepiać broń Boże, uważam że po części masz rację, tylko to wszystko zbyt gwałtowne :D

1

@wojto Oczywiście bronienie Denisa za wszelką cenę xd Tylko ja chcę Arnaiza za Delofeu a Denis nie będzie miał szans do gry gdy załóżmy przychodzi Coutinho i jeszcze jeden pomocnik typu Arthur. Nie wiem czy młody by się sprawdził ale dlaczego ma nie dostać szansy? Skład musi być konkurencyjny a on na skrzydle by się przydał.

0

@Pusshi Nie no ok :) Wiem, że zarząd nie pozbędzie się wszystkich ale po prostu wymieniłam graczy którzy za wiele nie dadzą drużynie. Niestety Gomesa nie sprzedadzą. Lubię Rafe i wiem, że chłopak ma talent ale co z tego jak to już któraś kontuzja.

1

@ShawnC Później będziecie narzekać, że mamy za stary skład i wychowanków też nie ma. Alena jest najlepszym wychowankiem drugiego zespołu. Arnaiz pojawił się dość nie dawno ale już się pokazał. Trener nie jest przekonany do Delofeu i z pewnością on odejdzie. Ciekawe kim wolisz go zastąpić na ławce. Z takim przekonaniem, że sobie nie pograją to po co kupować młodego Arthura czy Goretzke jak oni też będą zmiennikami? Dziwny tok myślenia :)

konto usunięte

0

@Lola120 Ma pecha to fakt, ale w zeszłym sezonie pokazal że jak tylko dostanie szansę to na pewno ja wykorzysta, potrzebni są nam na chociażby na ławce zawodnicy którzy potrafią zrobić coś niekonwencjonalego jeśli coś układa się nie po naszej myśli. A Gomes jak wejdzie to ew postrzela sobie w Trybuny na Bernabeu xd

konto usunięte

0

@Lola120 Jakie bronienie za wszelką cenę. Co Ty za głupoty piszesz. Arnaiz to zwykły średniak, a Ty powielasz informacje od pseudo znawców. Poza tym gość zaledwie pół roku gra w Barcy B i nie zachwyca, więc czemu miałby dostać szansę kosztem Denisa?

0

@Pusshi Niestety zarząd ma problem ze sprzedawaniem xd Zgadzam się z tym, że skład musi być konkurencyjny ale również trochę mieszanka młodości z doświadczeniem się przyda :) Dlatego wolę bardziej Rakiticia czy Vidala od Gomesa i Delofeu.

1

@wojto Taka spina jakbym nie wiadomo co pisała. Denis może zostać i w niczym nie przeszkadzać Arnaizowi. Nie znasz mnie i nie wiesz, że akurat często oglądam Barce b a nie patrzę na komentarze innych. Chodzi mi o to, że Denisa każdy chce w 1 składzie a jak dostał szansę to był jednym z gorszych na boisku. Też chciałabym jego pozostania a sprzedaży Gomesa i Delofeu wtedy jest miejsce dla obu.

konto usunięte

0

@Lola120 Mimo wszystko myślę że problem Delefele to nie umiejętności tylko głowa, ale to moje zdanie :D Vidala strasznie lubię ze względu na jego historię, Rakieta to klasa nawet nie trzeba mówić. A nasz zarząd cóż.. wcisną pewnie komuś Turana na wypożyczenie i jeszcze będą płacić jego pensje znając życie :D

konto usunięte

0

@Lola120 Ponieważ Denis to lewoskrzydłowy, a Valverde go wystawia w środku pola. Przypomnij sobie jego sezon w Villarrealu. Dla Arnaiza nie ma miejsca w pierwszej kadrze. Najpierw niech pokaże swój "talent" w Barcelonie B.

0

@Lola120 Denis to jest ciepła klucha. Jakiś talent ma, ale zbyt mało odwagi by go pokazać. To nie będzie drugi Roberto, ma za mało jakości i powinien odejść. Gomes też. Trochę śledzę Barcę B i uważam, że jest tam wielu bardzo perspektywicznych zawodników. Alena to jeden z najlepszych graczy w lidze, potencjał dużo większy od chociażby Rafinhi i widziałbym go w pierwszym zespole. Arnaiz mnie tak nie przekonuje. Jest szybki, inteligentny, technika i drybling też na dobrym poziomie, ale wydaje mi się, że nie na tyle dobrym, żeby stanowić o sile Barcy. Gorszy od Deulo nie będzie, ale dużo lepszy też nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?